Farmers Cup
Floater

straussCup

Fani Straussa, pokażcie
na co was stać!

Beispiel 1 Beispiel 2

WYZWANIE

Jesteś mistrzem w posługiwaniu się wyrzynarką? Prawdziwym artystą z kosiarką, a może absolutnym profesjonalistą w dziedzinie ikebany? Nieważne, jakie rzemiosło kochasz – do dzieła, zaprezentuj nasze logo i pokaż nam, że potrafisz! Pokażemy Cię na naszych kanałach w mediach społecznościowych, a przy odrobinie szczęścia zabierzesz do domu ekskluzywny Puchar Straussa i łącznie 5000 €*! Pamiętaj tylko, aby użyć hashtagu #StraussChallenge i opublikować swoje dzieło na Instagramie do 21.06. Nasza społeczność wybierze zwycięzcę spośród 8 najlepszych. Uczestnicy, którzy zajmą miejsca od 2 do 8, także nie wrócą z pustymi rękami – otrzymają bon na zakupy o wartości 100 €. Z niecierpliwością czekamy na Twoje dzieło!

Do warunków uczestnictwa

* Do wygrania jest Puchar Straussa, nagroda pieniężna w wysokości 2500 € oraz bon towarowy o wartości 2500 € (może być zrealizowany tylko w kraju zamieszkania uczestnika).

Strauss Cup Trophy

PUCHAR

Również my postanowiliśmy zadać sobie trud, aby nagrodzić własnoręcznie wykonane przez Was „strusie” pucharem godnym tej okazji. Powstało małe arcydzieło, które swoją doskonałością przyprawia rzemieślników o szybsze bicie serca. Autorem jest profesjonalna kuźnia, która zaprojektowała już wcześniej puchar Ligi Mistrzów. Zwycięzca konkursu o Puchar Straussa wróci do domu z tym ekskluzywnym, jedynym w swoim rodzaju arcydziełem i będzie mógł słusznie twierdzić, że jest prawdziwym mistrzem w dziedzinie DIY. Jesteś gotowy na wyzwanie?

GŁÓWNI RYWALE

Kto ma największe szanse na zdobycie pucharu? Poniżej przedstawiamy najgorętszych kandydatów z największymi szansami na zwycięstwo. Chcecie być wśród nich? Nie ma sprawy! Wystarczy opublikować swoje kreatywne pomysły na Instagramie. Nie zapomnijcie o hashtagu #StraussChallenge!

Top Challenger Top Challenger Top Challenger Top Challenger Top Challenger Top Challenger Top Challenger Top Challenger Top Challenger
Więcej informacji na Instagramie

ZAWSZE NA BIEŻĄCO

Dowiaduj się zawsze w pierwszej kolejności
o naszych fascynujących wydarzeniach.