Menu Produkty
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
4 / 4 artykułów
Osiągnięto maks. liczbę dla tej kategorii!
Usuń co najmniej jedną pozycję z kategorii, aby dodać inne.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
został dodany do listy porównywanych produktów.
Dodaj artykuł
Aby porównywać produkty, należy je dodać do listy porównywanych produktów.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów

Leksykon AAkryl


Lekki, o wysokiej sprężystości, miękki i ciepły, odporny na światło i warunki atmosferyczne, nie filcuje się, nie kurczy się, odporny na mole, świetliste kolory, łatwy w pielęgnacji, szybkoschnący. Włókno przędne PAN ze względu na trwałą falistość jest bardzo podobne do wełny, jednakże cechuje się znacznie wyższą odpornością na rozdarcie i ścieranie. Posiada dobrą zdolność do odzyskiwania pierwotnego kształtu i doskonałą izolacyjność termiczną. Miękkość w dotyku nadaje materiałom wyjątkową elegancję. Ze względu na niską chłonność wilgoci jest stosunkowo słabo podatny na zabrudzenia.

Amicor®


Włókno Amicor dzięki długotrwałemu, „zintegrowanemu” działaniu redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu (ponieważ działa antybakteryjnie), zwiększa komfort noszenia i zapewnia świeżość przez 24 godziny na dobę w wielu różnych zastosowaniach.

Właściwości antypilingowe


Odzież o właściwościach antypilingowych jest odporna na zjawisko mechacenia się materiału, tj. tworzenia się na jego powierzchni małych, włochatych kulek. Kulki te powstają w wyniku pocierania powierzchni materiału. Wystające drobne włoski wełny splątują się ze sobą i filcują.

Wartość AQL


Acceptable Quality Level = metoda określania jakości W normie PN-EN 455 ustalono wymaganą szczelność rękawic medycznych jednorazowego użytku na 1,5 AQL.

Engelbert Strauss Sp. z o.o.

Tel
032 630 44 53
Faks
032 630 44 73
Wszystkie ceny plus koszty wysyłki Przy zamówieniach o wartości poniżej 615,00 zł.
Wszystkie ceny plus ustawowy podatek VAT plus koszty wysyłki Przy zamówieniach o wartości poniżej 500,00 zł.