NOWE LETNIE STYLIZACJE.


Lekka i przewiewna tkanina w świeżych kolorach vintage i stylowych batikowych wzorach: lato wchodzi na dobre do kolekcji motion ten! W naszych wytrzymałych spodniach i szortach cargo praca jest przyjemna i łatwa – nawet w gorące dni.
Wszystkie produkty

KIESZENIOWY
CUD


SPODNIE CARGO
Lato będzie swobodne i niezwykle wygodne! Kolekcję motion ten uzupełniają wyjątkowo lekkie i wytrzymałe spodnie do pasa o gramaturze materiału zaledwie 170 g/m². Duży wybór kieszeni w połączeniu z modnym letnim krojem!

ELASTYCZNY
PAS


SZORTY
Niezwykle lekkie i elastyczne! Modne i lekkie, z wygodnym pasem i praktycznymi kieszeniami. Wyjątkowa mieszanka materiałów zapewnia jednocześnie wytrzymałość i elastyczność. W jednolitym czarnym kolorze lub w niepowtarzalnym stylu batik. Perfekcyjna odzież robocza na lato!

PRAWDZIWY
UNIKAT


Batik emanuje letnim klimatem! Efekt „cloudy-dye”, wzór kolorystyczny przypominający chmury, powstaje w skomplikowanym procesie barwienia. Każde ubranie barwione techniką „batik” jest unikatem, dlatego poszczególne produkty mogą się nieco różnić kolorem.

Cloudy-
Dye


KURTKI
Superlekka kamizelka pikowana, wygodna bluza dresowa z kapturem, a może i jedno i drugie? Stylowe ubrania basic z kolekcji motion ten zapewniają pełną elastyczność na chłodne letnie dni!

Bluza rozpinana z kapturem


Kup teraz:

CZYSTY KOMFORT


Lato w stylu Motion
Wszystkie produkty:
Menu Produkty
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
4 / 4 artykułów
Osiągnięto maks. liczbę dla tej kategorii!
Usuń co najmniej jedną pozycję z kategorii, aby dodać inne.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
został dodany do listy porównywanych produktów.
Dodaj artykuł
Aby porównywać produkty, należy je dodać do listy porównywanych produktów.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów