Cold Camou

Warto zakończyć w najpiękniejszym momencie. Ostatnia kolekcja WWC jesień-zima tchnie alpejskim wdziękiem. Kamuflaż malowany lodem i surowe lodowce. Odświętna i puszysta, a zarazem przytulna jak świąteczna chatka. Byliśmy na Mont Blanc – w idealnym miejscu na ostatni wielki lot.

Alpine Amenity

Unikat malowany lodem. Ice Dyeing maluje akwarele na tekstyliach. Rozmyte, unikalne batikowe wzory.

Przytulne święta w górskiej chatce. Święta Bożego Narodzenia to okres miłego relaksu w gronie najbliższych. Zimowa przytulność w dresowym stylu: Postaw na wygodę i sportowy styl!

Nowa perłowa kolorystyka: Pearl! Srebrno-biały zimowy look, opalizujący połysk, szlachetna elegancja. Przywdziej alpejski wdzięk!

Miękki łubin w połączeniu ze sportową elegancją i mięciutkim sztucznym futrem. Przytulne schronienie pośród imponującej górskiej panoramy.

Poszarpane skaliste wybrzeża, surowy kras, majestatyczne szczyty – alpejskie góry czy księżycowy krajobraz? Nasza nowa kolorystyka „Księżycowa szarośćֲ” jest hołdem dla podniosłej elegancji Alp. Powściągliwa dekoracyjność.

Ty i choinka: modne świąteczne bliźniaczki! Celebruj sosnowy kamuflaż malowany lodem i kontemplacyjność z botanicznymi motywami w stylu boho.

Ostatnia wyprawa na szczyt – stylową koleją zębatą w klimacie retro. Nasza najnowsza kolekcja jest inspirowana Mont Blanc – idealnym miejscem na ostatni wielki lot. Alpejska przygoda.

Cozy Couture
Boots

WWC celebruje kobiecą siłę – od dziewczyny do wielkiej damy. Dopasuj się do swojej Mini-Me lub Besty.

Radosna piniowa zieleń łączy się ze wzorem w pepitkę: świąteczne kreacje na radosne wędrówki w górach i przytulne dni w schronisku.

Żegnamy się z blaskiem. Najnowsza kolekcja WWC jesień-zima jest bardzo świąteczna. Odświętne stroje na najpiękniejszy okres w roku. Puszysta moda na rodzinne świętowanie. A zatem: „Feliz Navidad” i „have a holly jolly Christmas”!

Moda to uczucie, które można na siebie włożyć.

W 2024 roku Kersy wprowadza swoją nową markę lifestylową. Przygotujcie się na wyjątkowe artykuły na jasne i słoneczne dni!

Menu Produkty
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
4 / 4 artykułów
Osiągnięto maks. liczbę dla tej kategorii!
Usuń co najmniej jedną pozycję z kategorii, aby dodać inne.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
został dodany do listy porównywanych produktów.
Dodaj artykuł
Aby porównywać produkty, należy je dodać do listy porównywanych produktów.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów