Najnowsza kolekcja wiosenna emanuje letnią lekkością i rzemieślniczym szykiem. Kwiecisty wzór paisley i pastelowo-ziemiste kolory. Atlantycka awangarda. Summer Signature: kombinezon Utility. Sweet News: kolekcja Mini-Me jest już dostępna!
Viver a vida couturista!
Cortegaça - Igreja Matriz
Byliśmy w cudownej Portugalii! Nasza muza: charakterystyczna mozaika z płytek ceramicznych. Kolorowe kwiatowe Azulejos zdobią przestrzenie od pałacu aż po metro. Ozdoby orientalne, zostały przywiezione na Półwysep Iberyjski przez kamieniarzy. Nasz główny wzór: według legendy - pęd palmy daktylowej.
Terminal de Leixões
Futurystyczny terminal dla statków pasażerskich: Terminal de Cruzeiros do Porto de Leixões przypomina poskręcaną wstążkę leżącą obok molo tego portowego miasteczka. Bardziej rzeźba niż budowla, 900 000 płytek ceramicznych – architektoniczne dzieło sztuki.
Capela do Senhor da Pedra
Skała wśród morskiej kipieli – a na szczycie romantyczna kapliczka w stylu rokoko. Malownicza Portugalia od najpiękniejszej strony. Kiedy przypływ powraca i omywa skałę, wygląda wręcz mistycznie.
Workwear Couture presents: Power Pieces for Next Gen Nature Girls! Czy jest coś piękniejszego niż młodsze i starsze pokolenie razem?
Wszystko dla najmłodszych
Sintra to światowe dziedzictwo kulturowe i zaczarowany, bajkowy świat! Rajski ogród królów i poetów. Nasze ulubione miejsce: pałac Regaleira! Zamek jest pompatyczny i pełen fantazji, magiczny i baśniowy.
Nasze motto: Upwards to the Stars! Workwear Couture uwielbia grę cieni i magię światła, głęboki sens i polot fantazji. Nasza moda to yin i yang, połączenie odzieży roboczej z wysoką sztuką krawiecką, funkcjonalności z formą, idei z rzemiosłem.
Menu Produkty
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
4 / 4 artykułów
Osiągnięto maks. liczbę dla tej kategorii!
Usuń co najmniej jedną pozycję z kategorii, aby dodać inne.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów
został dodany do listy porównywanych produktów.
Dodaj artykuł
Aby porównywać produkty, należy je dodać do listy porównywanych produktów.
Listy porównywanych produktów
Porównanie produktów